Efficient Man's Organizer

Erkekler için hazırlanmış kişi yönetim rehberi
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7 MB
  • Version 1.04
  • Dil Türkçe
  • Firma Efficient Software
Erkekler için hazırlanmış olan Efficient Man's Organizer yazılımı Windows kişi yönetimi ve günlük planlama programıdır. Takvim içinnde kişi yönetme, gün planlama, not defteri, şifre yönetimi, hatırlatıcı fonksiyonel kullanımlar yer almaktadır.

Erkekler için hazırlanmış olan  yazılımı Windows kişi yönetimi ve günlük planlama programıdır. Takvim içinnde kişi yönetme, gün planlama, not defteri, şifre yönetimi, hatırlatıcı fonksiyonel kullanımlar yer almaktadır.

Yazılım bilgisayarınızın veri güvenliğini korumak için otomatik yedekleme ve parola koruması gibi tedbirler alır. Microsoft Word'e benzer metin düzenleyicisiyle günlük, notlar ve açıklamalar eklenebilir.

Bilgisayarınız da kayıtlı olan kişileri, randevuları, doğum günlerini, toplantıları gibi bazı önemli olayları takip edebilir günlük notlar ekleyebilirsiniz. Yazılım grafiksel arayüze sahip olduğu için kullanımı çok basit ve rahattır. Programı açtıkdan sonra File > yoluyla veritabanı oluşturup, ondan sonra çalışmaya başlayabilirsiniz.

Efficient Man's Organizer yazılımının öne çıkan özellikleri şunlardır:

- Resim, simge, tablo, yazı eklenip günlük oluşturulabilir.
- Program taşınabilir (USB flash bellekten çalışacak şekilde tasarlanmıştır) sürüme de sahip. Kişisel bilgiler eşzamanlı olarak yönetilebilir. İnndirdiğiniz taşınabilir (Portable) sürümdür.
- Özel bilgilerin güvenliği için program güçlü parola yöneticisi sunar. Bu sayede sizden başkası erişim gerçekleştiremez.
- Türkçe hariç çoklu dil desteğine sahip.
- Birden çok farklı arayüze sahip. Bu doğrultuda o anki durumunuza göre arayüz seçebilirsiniz.
- Dahili arama motoruyla aynı Google'deki gibi hızlı ve kolay notlar, kişiler veya veritabanı içinde bilgi araması yapılabilir.
- Program hepsi bir arada tarzında bir yazılım olup, kişisel bilgi, randevu, görev, günlük, not gibi çeşitli bilgiler girilebilir.
- MS Word benzeri program gibi yazı yazabilir ve düzenleme yapılabilir.
- Yedekleme ve geri yükleme özelliği sayesinde veritabanı kolayca yedeklenip, bir sorun çıktığından geri yüklenebilir.
- Tüm görevler program içinnden tutulabilir ve yönetilebilir.
- Masaüstüne "yapışkan notlar" oluşturulabilir.

Daha Fazla Göster
Efficient Man's Organizer indir